Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tampon antibalans cutie viteza

Număr anunț
DA21843766
Autoritate contractantă
DRUMURI JUDETENE CONSTANTA SA (CUI RO2749993)
Furnizor / câștigător
SEEBRIG INVESTMENT SRL (CUI RO24917931)
Cod CPV
34320000-6 · Piese de schimb mecanice, altele decat motoare si piese de motoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
95,86 RON
Valoare atribuită
95,86 RON
Data publicării
23.11.2018 13:11
Termen limită
28.11.2018 17:00
Data finalizării
23.11.2018 13:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

95,86 RON

din 95,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.