Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de informare, publicitate si promovare aferente proiectelor de achizitie a 100 de tramvaie

Număr anunț
DA22484819
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BUCURESTI (CUI 4267117)
Furnizor / câștigător
MEDIA DAEA COM SRL (CUI RO14146961)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
131.092,80 RON
Valoare finală
90.000 RON
Data publicării
26.02.2019 13:09
Termen limită
03.03.2019 17:00
Data finalizării
03.03.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.