Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Achizitie puieti specii foioase- thuya orientalis
- Număr anunț
- DA22484662
- Autoritate contractantă
- SERVICII DE GOSPODARIRE URBANA SRLPLOIESTI S.R.L. (CUI RO27449967)
- Furnizor / câștigător
- FLOARE DE LA STĂVĂRĂŞTI SRL (CUI 35740486)
- Cod CPV
- 03451100-7 · Plante de inmultire (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.900 RON
- Valoare finală
- 9.900 RON
- Data publicării
- 26.02.2019 13:02
- Termen limită
- 03.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.03.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.