Ofertă refuzată Cumpărare directă

cumparare directa

Număr anunț
DA22483440
Autoritate contractantă
PALATUL COPIILOR FOCSANI (CUI 4447398)
Furnizor / câștigător
ROMITALTEX GROUP IMPORT EXPORT SRL (CUI RO11400584)
Cod CPV
39830000-9 · Produse de curatat (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
200 RON
Valoare finală
200 RON
Data publicării
26.02.2019 12:16
Termen limită
03.03.2019 17:00
Data finalizării
03.03.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.