Ofertă refuzată
Cumpărare directă
SERVICII PSI- (1-50 LUCRATORI) / INSTRUIRE/INSTITUTII PUBLICE/ SCOLARE
- Număr anunț
- DA21456764
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Ioan luca (CUI 18162854)
- Furnizor / câștigător
- INTREPRINDERE INDIVIDUALA ANDRIESCU TELIUTA MARIUS (CUI 33829553)
- Cod CPV
- 75251110-4 · Servicii de prevenire a incendiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.500 RON
- Valoare finală
- 3.000 RON
- Data publicării
- 12.10.2018 10:45
- Termen limită
- 17.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.10.2018 12:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.