Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrări de reparatii la drumurl Nyir, din Comuna Corund
- Număr anunț
- DA21844409
- Autoritate contractantă
- Comuna Corund (CUI 4246084)
- Furnizor / câștigător
- LORINCZ DOMOKOS PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 25195714)
- Cod CPV
- 45233142-6 · Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.508 RON
- Valoare atribuită
- 2.508 RON
- Data publicării
- 23.11.2018 13:33
- Termen limită
- 28.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.11.2018 13:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.508 RON
din 2.508 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro