Ofertă refuzată Cumpărare directă

AC YORK, tip split de perete, freon R32, 24000btu

Număr anunț
DA21844017
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 0521 BUCURESTI (CUI 8372077)
Furnizor / câștigător
EAST EUROPEAN BUSINESS CENTER (E.E.B.C.) SRL (CUI RO26016710)
Cod CPV
45331000-6 · Lucrari de instalare de echipamente de incalzire, de ventilare si de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.360 RON
Valoare finală
24.361,35 RON
Data publicării
23.11.2018 13:18
Termen limită
28.11.2018 17:00
Data finalizării
23.11.2018 14:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.