Ofertă acceptată Cumpărare directă

cafea, farfurii unica folosinta, ceai fructe de padure, apa plata 2L

Număr anunț
DA22343955
Autoritate contractantă
Academia Oamenilor de Stiinta din Romania (CUI 5091859)
Furnizor / câștigător
DELEROM ACTIV S.R.L. (CUI 22790598)
Cod CPV
15861000-1 · Cafea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
110,52 RON
Valoare atribuită
110,52 RON
Data publicării
05.02.2019 11:16
Termen limită
12.02.2019 17:00
Data finalizării
11.02.2019 10:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

110,52 RON

din 110,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.