Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de inspecție tehnică periodică (ITP) pentru autoturismul SKODA TM 51 UNU- Primăria Ciacova.

Număr anunț
DA22380380
Autoritate contractantă
Primaria Oras Ciacova (CUI 4483889)
Furnizor / câștigător
PAUL TRANS SRL (CUI RO13451525)
Cod CPV
71631200-2 · Servicii de inspectie tehnica a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
90 RON
Valoare atribuită
90 RON
Data publicării
11.02.2019 12:58
Termen limită
16.02.2019 17:00
Data finalizării
11.02.2019 14:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

90 RON

din 90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.