Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Chirie butelii 189
- Număr anunț
- DA22374472
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- MESSER ROMANIA GAZ SRL (CUI RO10547308)
- Cod CPV
- 66162000-3 · Servicii de custodie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.579,50 RON
- Valoare atribuită
- 1.579,50 RON
- Data publicării
- 11.02.2019 08:20
- Termen limită
- 16.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 11.02.2019 10:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.579,50 RON
din 1.579,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro