Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet produse papetarie Spital
- Număr anunț
- DA22379228
- Autoritate contractantă
- Spital Orasenesc Pucioasa (CUI 4206977)
- Furnizor / câștigător
- DADY S LAND SRL (CUI 27872753)
- Cod CPV
- 30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 672,11 RON
- Valoare atribuită
- 672,11 RON
- Data publicării
- 11.02.2019 12:03
- Termen limită
- 16.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 11.02.2019 13:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
672,11 RON
din 672,11 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro