Ofertă acceptată Cumpărare directă

Eurocontainer din material plastic 1100 l negru cu capac plat MEVATEC - Transport Inclus

Număr anunț
DA22379202
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01764 (CUI 27124086)
Furnizor / câștigător
SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI RO18350009)
Cod CPV
44619000-2 · Alte containere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.778 RON
Valoare atribuită
1.778 RON
Data publicării
11.02.2019 12:02
Termen limită
16.02.2019 17:00
Data finalizării
11.02.2019 14:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.778 RON

din 1.778 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.