Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Film compatibil fax Panasonic
- Număr anunț
- DA22377877
- Autoritate contractantă
- COMUNA SURAIA (PRIMARIA COMUNEI SURAIA JUD. VRANCEA) (CUI 4350610)
- Furnizor / câștigător
- TOP REFILL S.R.L. (CUI RO26694410)
- Cod CPV
- 30192340-6 · Panglici pentru faxuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 315 RON
- Valoare atribuită
- 315 RON
- Data publicării
- 11.02.2019 11:06
- Termen limită
- 16.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 11.02.2019 11:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
315 RON
din 315 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro