Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,4% sub estimat
Hartie pentru copiatoare si hartie termica
- Număr anunț
- DA22377787
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- FLAX COMPUTERS SRL (CUI RO14639030)
- Cod CPV
- 30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 66.297 RON
- Valoare atribuită
- 66.012 RON 0,4% sub estimat
- Data publicării
- 11.02.2019 11:03
- Termen limită
- 16.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 11.02.2019 12:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
66.012 RON
din 66.297 RON estimat
0,4%
Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 285 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.