Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TABLA NEAGRA 2.00 (1000*2000)
- Număr anunț
- DA22376884
- Autoritate contractantă
- UTILITATI PUBLICE-GOSPODARIA COMUNALA SRL (CUI RO30860945)
- Furnizor / câștigător
- MAX SRL (CUI 3697680)
- Cod CPV
- 44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 129,41 RON
- Valoare atribuită
- 129,41 RON
- Data publicării
- 11.02.2019 10:25
- Termen limită
- 16.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 11.02.2019 12:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
129,41 RON
din 129,41 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro