Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Seturi pentru tabla magnetica
- Număr anunț
- DA22376226
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiintele Vietii "Regele Mihai I"din Timisoara (CUI 3487181)
- Furnizor / câștigător
- INK BIROTICA SRL (CUI RO32794252)
- Cod CPV
- 30195900-1 · Table de scris albe si table magnetice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 60,83 RON
- Valoare atribuită
- 61,89 RON
- Data publicării
- 11.02.2019 10:00
- Termen limită
- 16.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 11.02.2019 11:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
61,89 RON
din 60,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro