Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet produse de curatenie cf anunt 1050398
- Număr anunț
- DA21845618
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - U.M. 01225 Pitesti (CUI 4317932)
- Furnizor / câștigător
- DUMIDET ACTIV SRL (CUI RO36321567)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.220 RON
- Valoare atribuită
- 2.219,90 RON
- Data publicării
- 23.11.2018 14:21
- Termen limită
- 28.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.11.2018 14:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.219,90 RON
din 2.220 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro