Ofertă acceptată Cumpărare directă

FASOLE VERDE CONGELATA 1KG

Număr anunț
DA22510078
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.36 GALATI (CUI 29075869)
Furnizor / câștigător
GREENLEG DISTRIBUTION SRL (CUI 34993278)
Cod CPV
15331170-9 · Legume congelate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
148,68 RON
Valoare atribuită
148,68 RON
Data publicării
01.03.2019 08:01
Termen limită
06.03.2019 17:00
Data finalizării
04.03.2019 07:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

148,68 RON

din 148,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.