Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servetele (diverse tipuri) – pentru activitati de protocol
- Număr anunț
- DA22515886
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A. (CUI RO13328043)
- Furnizor / câștigător
- OTI DISTRIBUTION VASLUI SRL (CUI RO15796792)
- Cod CPV
- 33763000-6 · Servete din hartie pentru maini (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 379,96 RON
- Valoare atribuită
- 379,96 RON
- Data publicării
- 01.03.2019 13:38
- Termen limită
- 06.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.03.2019 07:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
379,96 RON
din 379,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro