Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 20,6% sub estimat

PRESTANCE 5mg/10mg / COMBINATII (PERINDOPRILUM + AMLODIPINUM)

Număr anunț
DA22380105
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Segarcea (CUI 4332231)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI RO13591928)
Cod CPV
33622200-8 · Antihipertensive (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
134,05 RON
Valoare atribuită
106,45 RON 20,6% sub estimat
Data publicării
11.02.2019 12:46
Termen limită
16.02.2019 17:00
Data finalizării
11.02.2019 13:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

106,45 RON

din 134,05 RON estimat 20,6%

Adjudecat la 79,4% din estimat · economie 27,60 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.