Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale pentru intretinere si reparatii

Număr anunț
DA22512977
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA CIMITIRELOR (CUI 9145323)
Furnizor / câștigător
M.S.FORD SRL (CUI 7248969)
Cod CPV
44110000-4 · Materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.389,70 RON
Valoare atribuită
2.389,70 RON
Data publicării
01.03.2019 11:15
Termen limită
06.03.2019 17:00
Data finalizării
04.03.2019 08:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.389,70 RON

din 2.389,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.