Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Materiale pentru reparatii si intretinere
- Număr anunț
- DA22505576
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA CIMITIRELOR (CUI 9145323)
- Furnizor / câștigător
- M.S.FORD SRL (CUI 7248969)
- Cod CPV
- 44313000-7 · Plasa metalica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.726,84 RON
- Valoare atribuită
- 1.726,84 RON
- Data publicării
- 28.02.2019 12:48
- Termen limită
- 06.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.03.2019 08:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.726,84 RON
din 1.726,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro