Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET CURATENIE PRIMAVARA
- Număr anunț
- DA22517007
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE OBSTETRICA-GINECOLOGIE BUNA VESTIRE GALATI (CUI 3264481)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 44167000-8 · Diverse accesorii de tevarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 687,85 RON
- Valoare atribuită
- 687,85 RON
- Data publicării
- 01.03.2019 16:09
- Termen limită
- 06.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.03.2019 08:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
687,85 RON
din 687,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro