Ofertă acceptată Cumpărare directă

BANNER SIMPLA FATA 3 M X 1 M

Număr anunț
DA21844773
Autoritate contractantă
SERVICII PUBLICE ALEXANDRIA (CUI 27259202)
Furnizor / câștigător
SAS DESIGN TEAM SRL (CUI RO30118114)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
600 RON
Valoare atribuită
600 RON
Data publicării
23.11.2018 13:45
Termen limită
28.11.2018 17:00
Data finalizării
23.11.2018 15:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

600 RON

din 600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.