Ofertă acceptată Cumpărare directă

Racord retur injectoare OE

Număr anunț
DA21843648
Autoritate contractantă
DRUMURI JUDETENE CONSTANTA SA (CUI RO2749993)
Furnizor / câștigător
SEEBRIG INVESTMENT SRL (CUI RO24917931)
Cod CPV
44165000-4 · Furtunuri, conducte ascendente si mansoane (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
353,16 RON
Valoare atribuită
353,16 RON
Data publicării
23.11.2018 13:06
Termen limită
28.11.2018 17:00
Data finalizării
23.11.2018 13:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

353,16 RON

din 353,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.