Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii evaluare terenuri

Număr anunț
DA22515986
Autoritate contractantă
COMUNA SIRIA (CUI 3518920)
Furnizor / câștigător
DOROFTEI ADELINA LAVINIA CABINET INDIVIDUAL - EVALUATOR AUTORIZAT (CUI 34518504)
Cod CPV
79419000-4 · Servicii de consultanta in domeniul evaluarii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.000 RON
Valoare atribuită
2.000 RON
Data publicării
01.03.2019 13:46
Termen limită
07.03.2019 17:00
Data finalizării
04.03.2019 08:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.000 RON

din 2.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.