Ofertă acceptată Cumpărare directă

C7115A (15A) CARTUS TONER BLACK (2500 PAG) ORIGINAL HP LJ 1000 1200 1220

Număr anunț
DA22514975
Autoritate contractantă
JUDETUL IASI (CUI 4540712)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
244,50 RON
Valoare atribuită
244,50 RON
Data publicării
01.03.2019 12:47
Termen limită
06.03.2019 17:00
Data finalizării
04.03.2019 08:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

244,50 RON

din 244,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.