Ofertă acceptată Cumpărare directă

Verificare proiect alimentare cu apa si canalizare - OBIRSENI

Număr anunț
DA22499398
Autoritate contractantă
COMUNA VINDEREI (CUI 3394104)
Furnizor / câștigător
ASTE CONSULT SRL (CUI 25258316)
Cod CPV
71356100-9 · Servicii de control tehnic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.630,30 RON
Valoare atribuită
5.630,30 RON
Data publicării
27.02.2019 16:16
Termen limită
06.03.2019 17:00
Data finalizării
04.03.2019 08:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.630,30 RON

din 5.630,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.