Ofertă acceptată
Cumpărare directă
vERIFICARE PROIECT "Infintare sistem de canalizare si epurare ape uzate" - BRADESTI
- Număr anunț
- DA22499334
- Autoritate contractantă
- COMUNA VINDEREI (CUI 3394104)
- Furnizor / câștigător
- ASTE CONSULT SRL (CUI 25258316)
- Cod CPV
- 71356100-9 · Servicii de control tehnic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.050 RON
- Valoare atribuită
- 3.050 RON
- Data publicării
- 27.02.2019 16:06
- Termen limită
- 06.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.03.2019 08:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.050 RON
din 3.050 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro