Ofertă acceptată Cumpărare directă

Fierastrau/Traforaj Hegner Multicut 1 cu variator de turatie

Număr anunț
DA21838866
Autoritate contractantă
Universitatea Stefan cel Mare Suceava (CUI 4244423)
Furnizor / câștigător
SMART TRADE SRL (CUI RO18494225)
Cod CPV
42642100-9 · Masini-unelte pentru prelucrarea lemnului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.971,85 RON
Valoare atribuită
1.971,85 RON
Data publicării
23.11.2018 10:33
Termen limită
28.11.2018 17:00
Data finalizării
23.11.2018 13:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.971,85 RON

din 1.971,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.