Ofertă acceptată Cumpărare directă

MANUSI EXAMINARE NEPUDRATE / FARA PUDRA DIN LATEX ( 100 buc/cut) marimi :M-1000 BUC ,S-1000 BUC ,L-3

Număr anunț
DA22377439
Autoritate contractantă
SPITALUL GENERAL CAI FERATE DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4337395)
Furnizor / câștigător
ALPHA NED 2000 EXIM SRL (CUI RO13393416)
Cod CPV
18424300-0 · Manusi de unica folosinta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
645 RON
Valoare atribuită
645 RON
Data publicării
11.02.2019 10:48
Termen limită
16.02.2019 17:00
Data finalizării
11.02.2019 12:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

645 RON

din 645 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.