Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REVIZIE DACIA LOGAN DIESEL
- Număr anunț
- DA22516858
- Autoritate contractantă
- AURORA CONSTRUCT MONTAJ SA (CUI 26786565)
- Furnizor / câștigător
- SIMPO TRANS SERVICE SRL (CUI RO16492988)
- Cod CPV
- 50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 880,93 RON
- Valoare atribuită
- 880,93 RON
- Data publicării
- 01.03.2019 15:29
- Termen limită
- 06.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.03.2019 08:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
880,93 RON
din 880,93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro