Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CALORIFER DIN OTEL, VOGEL&NOOT VONOVA COMPACT, 22, 300 x1800, 2511W
- Număr anunț
- DA21836323
- Autoritate contractantă
- JUDETUL ARGES (CUI 4229512)
- Furnizor / câștigător
- SDM OFFICE GROUP SRL (CUI RO18954722)
- Cod CPV
- 44621100-0 · Radiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 535 RON
- Valoare atribuită
- 535 RON
- Data publicării
- 23.11.2018 09:07
- Termen limită
- 28.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.11.2018 09:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
535 RON
din 535 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro