Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie STATIE DE DEDURIZARE A APEI
- Număr anunț
- DA22517599
- Autoritate contractantă
- Institutul Regional de Oncologie Iasi (CUI 29067408)
- Furnizor / câștigător
- CASA DESIGN SRL (CUI RO10284651)
- Cod CPV
- 39137000-1 · Agenti de dedurizare a apei (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.050 RON
- Valoare atribuită
- 2.050 RON
- Data publicării
- 04.03.2019 07:37
- Termen limită
- 09.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.03.2019 09:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.050 RON
din 2.050 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro