Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRESTARI SERVCII

Număr anunț
DA22514654
Autoritate contractantă
Oras Zlatna (CUI 4331031)
Furnizor / câștigător
INFOGRUP SRL (CUI RO8266084)
Cod CPV
50323000-5 · Servicii de reparare si de intretinere a perifericelor informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.200 RON
Valoare atribuită
13.200 RON
Data publicării
01.03.2019 12:29
Termen limită
06.03.2019 17:00
Data finalizării
04.03.2019 09:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.200 RON

din 13.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.