Ofertă acceptată Cumpărare directă

Asistenta tehnica permanenta a instalatiei de utilizare gaze naturale

Număr anunț
DA21450222
Autoritate contractantă
Goldterm Mangalia SA (CUI RO30750004)
Furnizor / câștigător
MEGA CONECT SRL (CUI 32050937)
Cod CPV
65200000-5 · Distributie de gaz si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.575 RON
Valoare atribuită
10.575 RON
Data publicării
11.10.2018 13:53
Termen limită
17.10.2018 17:00
Data finalizării
12.10.2018 13:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.575 RON

din 10.575 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.