Ofertă acceptată
Cumpărare directă
materiale foto-video
- Număr anunț
- DA21449744
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul Gherla (CUI RO4288292)
- Furnizor / câștigător
- ANGELOSOFT COMPUTERS SRL (CUI RO15110168)
- Cod CPV
- 38652120-7 · Videoproiectoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.578 RON
- Valoare atribuită
- 6.578 RON
- Data publicării
- 11.10.2018 13:37
- Termen limită
- 16.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.10.2018 07:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.578 RON
din 6.578 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro