Ofertă acceptată Cumpărare directă

Portocale

Număr anunț
DA22520689
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT "STEP BY STEP (CUI 29073876)
Furnizor / câștigător
INTERTOP SRL (CUI 12344318)
Cod CPV
03222220-1 · Portocale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
212,10 RON
Valoare atribuită
212,10 RON
Data publicării
04.03.2019 10:43
Termen limită
09.03.2019 17:00
Data finalizării
04.03.2019 10:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

212,10 RON

din 212,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.