Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ornament bara

Număr anunț
DA22381674
Autoritate contractantă
R.N.P. ROMSILVA - ADMINISTRATIA PARCULUI NATURAL COMANA R.A. (CUI RO25667302)
Furnizor / câștigător
EUROCAR SUD S.A. (CUI RO6278996)
Cod CPV
34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
298,01 RON
Valoare atribuită
298,01 RON
Data publicării
11.02.2019 14:01
Termen limită
16.02.2019 17:00
Data finalizării
11.02.2019 14:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

298,01 RON

din 298,01 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.