Ofertă acceptată Cumpărare directă

FURNIZARE PIESE DE SCHIMB AUTO

Număr anunț
DA22381650
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN " MIRCEA CEL BATRAN " DAMBOVITA (CUI 4280000)
Furnizor / câștigător
AUTONOVA SRL (CUI RO14862235)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.652,94 RON
Valoare atribuită
1.652,94 RON
Data publicării
11.02.2019 14:00
Termen limită
16.02.2019 17:00
Data finalizării
11.02.2019 14:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.652,94 RON

din 1.652,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.