Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE REPARARE SI INTRETINERE ECHIPAMENTE INFORMATICE

Număr anunț
DA22516289
Autoritate contractantă
R 8468440 SOCIETATEA ROMÂNA DE TELEVIZIUNE
Furnizor / câștigător
ETA2U SRL (CUI RO1801821)
Cod CPV
50312000-5 · Repararea si intretinerea echipamentului informatic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
463,32 RON
Valoare atribuită
463,32 RON
Data publicării
01.03.2019 14:11
Termen limită
06.03.2019 17:00
Data finalizării
04.03.2019 15:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

463,32 RON

din 463,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.