Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de mentenanta tehnica de calcul pentru SEDIUL PRIMARIEI ORASULUI DETA, TIMIS

Număr anunț
DA22511781
Autoritate contractantă
Orasul Deta (CUI RO2503378)
Furnizor / câștigător
NWO GROUP SRL (CUI RO15812669)
Cod CPV
50312310-1 · Intretinerea echipamentului de retea de date (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
70.800 RON
Valoare atribuită
70.800 RON
Data publicării
01.03.2019 09:57
Termen limită
06.03.2019 17:00
Data finalizării
04.03.2019 09:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

70.800 RON

din 70.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.