Ofertă refuzată Cumpărare directă

Flori taiate

Număr anunț
DA22496993
Autoritate contractantă
ANSAMBLUL FOLCORIC ,,TARA VRANCEI (CUI 7620476)
Furnizor / câștigător
ALEXANDERS S.R.L. (CUI RO1444990)
Cod CPV
03121210-0 · Aranjamente florale (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.256 RON
Valoare finală
1.256 RON
Data publicării
27.02.2019 14:01
Data finalizării
04.03.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.