Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Detergent vase - 800L/fl, diverse arome - FAIRY
- Număr anunț
- DA22377424
- Autoritate contractantă
- Municipiul Iasi (CUI 4541580)
- Furnizor / câștigător
- BIROTICA RS SRL (CUI RO32329177)
- Cod CPV
- 39813000-4 · Paste si prafuri abrazive de curatat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 205,50 RON
- Valoare atribuită
- 205,50 RON
- Data publicării
- 11.02.2019 10:47
- Termen limită
- 16.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 11.02.2019 12:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
205,50 RON
din 205,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro