Ofertă acceptată Cumpărare directă

Detergent pardoseli 1 litru, parfumat - Mr. Proper

Număr anunț
DA22377281
Autoritate contractantă
Municipiul Iasi (CUI 4541580)
Furnizor / câștigător
BIROTICA RS SRL (CUI RO32329177)
Cod CPV
39831300-9 · Produse de curatat pentru podele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.790 RON
Valoare atribuită
1.790 RON
Data publicării
11.02.2019 10:42
Termen limită
16.02.2019 17:00
Data finalizării
11.02.2019 12:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.790 RON

din 1.790 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.