Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tub de dren redon tub ventral Tuburi dren drenaj abdominal CH 14- 20BUC;-CH 20-20 BUC

Număr anunț
DA22521710
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Turda (CUI 4287971)
Furnizor / câștigător
NEW ELLE MEDICAL SRL (CUI RO27451231)
Cod CPV
33141642-2 · Accesorii de drenaj (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
168 RON
Valoare atribuită
168 RON
Data publicării
04.03.2019 11:20
Termen limită
09.03.2019 17:00
Data finalizării
04.03.2019 12:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

168 RON

din 168 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.