Ofertă acceptată Cumpărare directă

Oferta servicii de inchiriere echipamente de imprimare, copiere, scanare

Număr anunț
DA22376317
Autoritate contractantă
AGENTIA DE PLATI SI INTERVENTIE PENTRU AGRICULTURA (CUI 16517187)
Furnizor / câștigător
VIC INSERO SRL (CUI RO29099973)
Cod CPV
98300000-6 · Servicii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
220 RON
Valoare atribuită
220 RON
Data publicării
11.02.2019 10:03
Termen limită
16.02.2019 17:00
Data finalizării
11.02.2019 10:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

220 RON

din 220 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.