Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Test rapid (caseta) gripa INFLUENZA (influenta) A+B; KIT COMPLET! Toate accesoriile incluse! IN STOC
- Număr anunț
- DA22519582
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE URGENTA SF.IOAN (CUI 4204178)
- Furnizor / câștigător
- DDS DIAGNOSTIC SRL (CUI 14688172)
- Cod CPV
- 33141625-7 · Truse de diagnosticare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 455,20 RON
- Valoare atribuită
- 455,20 RON
- Data publicării
- 04.03.2019 09:55
- Termen limită
- 09.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.03.2019 10:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
455,20 RON
din 455,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro