Ofertă acceptată Cumpărare directă

Filtru antibacterian Aspirator Secretii Accuvac LITE marca Weinmann

Număr anunț
DA22518579
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN "DR.FOGOLYAN KRISTOF"SFANTU GHEORGHE (CUI 4202010)
Furnizor / câștigător
DELTAMED SRL (CUI RO9434372)
Cod CPV
42514310-8 · Filtre de aer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
470 RON
Valoare atribuită
470 RON
Data publicării
04.03.2019 09:09
Termen limită
09.03.2019 17:00
Data finalizării
04.03.2019 09:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

470 RON

din 470 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.