Ofertă acceptată Cumpărare directă

TUB DREN DIN SILICON 5x8-COM.361/28.02

Număr anunț
DA22517663
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL "Dr. Eugen Nicoara" REGHIN (CUI 1235218)
Furnizor / câștigător
M-G EXIM ROMITALIA SRL (CUI RO10363240)
Cod CPV
33141642-2 · Accesorii de drenaj (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
119,54 RON
Valoare atribuită
119,54 RON
Data publicării
04.03.2019 07:53
Termen limită
09.03.2019 17:00
Data finalizării
04.03.2019 13:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

119,54 RON

din 119,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.